مداد لب گالری
لطفا به این محصول امتیاز دهید
4 کاربر امتیاز دادند. جمع امتیاز ها : 4
دسته بندی: رژ لب                  1254
کد: 0
وضعیت موجودی: موجود
50,000    تومان
توضیحات  

Gallery مداد و خط لب 

ویژگی های این محصول

  • فرمولاسیون غنی
  • بافت نرم و روان
  • ماندگاری مناسب
  • تنوع رنگی به روز
  • عدم ایجاد خشکی بر روی لب
  •           ساخت انگلیس

مداد لب یا همان خط لب جز دسته آرایش لب محسوب می شود. این محصول انواع و رنگ های مختلفی دارند و از این ابزار برای پوشاندن نواحی ناهموار بیرونی لب استفاده می شود. این نوع مداد به منظور آرایش لب و زیباتر جلوه دادن لب ها استفاده می شود. استفاده از این محصول الزامی نیست اما با استفاده از آن رژ لب شما زیباتر دیده می شود. در هنگام استفاده از این وسیله بهتر است خط لبی را انتخاب کنیم که با رنگ رژ لب ما همخوانی داشته باشد. این نوع رنگ اگر به خوبی روی لب قرار بگیرد باعث شکل دادن حالت کلی لب می شود و از طرف دیگر به حفظ و ماندگاری رنگ رژ لب و آرایش صورت در طول روز کمک می کند. این نوع ابزار باید بسیار نرم و روان باشد و از پخش شدن رژ لب جلوگیری کند و محو یا کمرنگ نگردد. همچنین ماندگاری بالا و بافت نرمی داشته باشد. انواع بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی را میتوانید در فروشگاه اینترنتی ۴دیواری مشاهده، بررسی و اقدام به خرید کنید.

روش صحیح کشیدن خط لب برای برجسته کردن لب

مهمترین نکته این است که مداد لب با رنگ لب ها هم خوانی داشته باشد.

مرحله اول لب بالا را بکشید

برای کشیدن خط لب از لب بالایی شروع کنید قبل از استفاده از از مداد لب حتما مداد را تراش کنید و برای شروع از گوشه خارجی لب شروع و به مرکز لب بروید بیشتر خانمها از مرکز لب شروع میکنند که باعث ناهماهنگی بین لب ها می شود.

 مرحله دوم لب پایین را بکشید

در هنگام کشیدن خط لب پایین خیلی باید دقت کنید که مداد را به آرامی و یکدست بکشید به هیچ وجه خط را زیر لب خود نکشید بسیاری از زنان برای درشت تر جلوه دادن لب این کار را می کنند ولی اصلا جلوه ی خوبی نخواهد داشت.

مرحله سوم روش نقطه ای

بر روی لب های بالا و پایین نقطه های کوچک بگذارید و به آرامی این نقطه ها را بهم وصل کنید باید حتما یکدست بکشید. فضاهای خالی را با خط لب پر کنید تا یکنواخت دیده شود.

مرحله چهارم استفاده از اسفنج

برای جلو گیری از ایجاد لک و رد مداد لب از یک اسفنج و یا دستمال نرم استفاده کنید و با دست خود مواد اضافی را از روی لب بردارید.

لطفا نظر خود را در مورد این محصول با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

درباره ما              تماس با ما

          

مدیریت سایت: 09392827800

مشاوره و پیگیری: 00447941644438

ایمیل : hhomane@yahoo.com