دزدگیر و آژیر اعلام خطر
لطفا به این محصول امتیاز دهید
29 کاربر امتیاز دادند. جمع امتیاز ها : 4
دسته بندی: دزدگیر اماکن                  1365
کد: 0
وضعیت موجودی: موجود
150,000    تومان
توضیحات  

دزد گیر درب و پنجره

  • نصب آسان در کمترین زمان
  • قابل استفاده برای درب منزل و پنجره و کلیه امکان
  • قابل استفاده در خودرو
  • شامل ۳ عدد میکرو باطری

دزدگیر در و پنجرهاین دزدگیر یکی از پرفروش ترین دزدگیرها بوده که با سنسورهای بسیار حساس کار می کند و می توانید آن را برای درب منزل، پنجره، خودرو، درب ورودی کمد، حتی درب چمدان و ساک شخصی آن را استفاده کنید . با نصب این دزدگیر درب و پنجره دیگر کسی جرات نزدیک شدن به منزل، مغازه و یا اتومبیل شما را نخواهد داشت. دزدگیر درب و پنجره" دارای دکمه ON و OFF جهت کنترل زنگ. کارکرد با باتری.دارای سنسورهای مغناطیسی بسیار حساس.قابل استفاده بر روی انواع درب و پنجره. ارزانترین و بهترین روش برای گرفتن دزدها✓ قابل استفاده برای درب منزل، پنجره، خودرو، درب ورودی کمد، حتی درب چمدان و ساک. بسیار امن و راحت.وسیله ای ضروری و کارآمد

این وسیله با 3 باتری کار میکند ولی باتری های روی دستکاه معمولا ضعیف بوده و برای برخوردای از نهایت کیفیت آن باید باتری نو تهیه کنید و استفاده کنید دزدگير جادويی درب و پنجره به دلایل گفته شده در بالا بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار شده و به دلیل قیمت ارزان آن شما می توانید آن را در جاهای مختلف استفاده کنید. معمولا باتری های روز دزدگیر کیفیت پایینی دارند و توضیه میشود برای استفاده از حداکثر کیفیت دزدگیر از باتری های اصلی و برند استفاده کنید.

دزدگیر درب و پنجره DOOR WINDOW ENTRY ALARM یک راهکار جهت جلوگیری از ورود دزد به خانه ،خودرو و... است.این دزدگیر در پشت در،پنجره و یا کمد نصب می شود دارای سنسورهای مغناطیسی بسیار حساس است که به هنگام ورود دزد، آلارم آن به صدا در می آید و صاحبخانه را از ورود دزد به خانه مطلع می سازد. این دزدگیر مغناطیسی یک وسیله کم حجم و کاربردی است که با باتری کار می کند و قابل استفاده بر روی درب منازل،کمد،خودرو و حتی چمدان است. دزدگیر درب و پنجره به شما کمک می کند تا از ورود افراد ناشناس به منزل خود جلوگیری کنید. این وسیله مفید را شما می توانید بر روی درب , پنجره , کشو , چمدان و هر جای دیگر نصب کنید. این دستگاه از دو قسمت اصلی تشکیل شده که پس از قطع ارتباط بین آنها آژیر به صدا در خواهد آمد و شما را مطلع می سازد.

 

 

محصولات مرتبط

لطفا نظر خود را در مورد این محصول با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

درباره ما              تماس با ما

          

مدیریت سایت: 09392827800

مشاوره و پیگیری: 00447941644438

ایمیل : hhomane@yahoo.com