رنگ مو pro colour plus قهوه ای ،(شامل رنگ و اکسیدان و نرم کننده مو)
لطفا به این محصول امتیاز دهید
6 کاربر امتیاز دادند. جمع امتیاز ها : 4
دسته بندی: لوازم بهداشتی                  1010
کد: 0
وضعیت موجودی: موجود
65,000    تومان
توضیحات  

Pro colour plus رنگ مو 

این محصول رنگ مو شامل:

یک عدد رنگ مو قهوه ای روشن

اکسیدان 

نرم کننده و براق کننده مخصوص رنگ مو

و یک عدد دستکش یکبار مصرف 

رنگ کردن موها سبب زیباتر شدن چهره می شود از این رو بسیاری از خانم ها برای اینکه در چهره خود تغییر ایجاد نمایند و چهره خود را زیباتر از قبل کنند به رنگ کردن موهای خود می پردازند. در این روزها که حسابی هزینه زندگی بالا رفته است بسیاری از خانم ها به جای رفتن به آرایشگاه برای رنگ نمودن موهای خود ، در خانه اقدام به این کار می کنند .

 

اگر  شما هم جزو این دسته اخیر هستید، احتمالا دانستن نکاتی برای رنگ کردن بهتر موها می تواند برای تان جالب باشد. رعایت این نکات که در این بخش از دنیای مد ۴دیواری آورده ایم سبب خواهدشد که رنگ موی شما ماندگارتر  گردد

از انجام رنگ آمیزی در مواردی از قبیل زایمان، بیماریهای عصبی، پریودی،حاملگی خودداری کنید زیرا ممکن است رنگ نتیجه ی دلخواه و مطلوب ندهد.

در صورت مشاهده ی هر گونه خراشیدگی، زخم، جوش در پوست سر از رنگ نمودن موها بپرهیزید. زمان انجام رنگ آمیزی، موها خشک و نشسته باشد و طبیعت موها را بررسی کرده در صورت چرب بودن موها، با یک شامپو ملایم به صورتی که پوست سر شسته نشود شامپو کرده سپس موها را خشک کرده سپس موها را خشک کرده و بعد رنگ آمیزی انجام دهید.

– رنگ، موها را 3 درجه روشن می کند، اگر خواستید موها را بیش از 4 درجه روشن کنید، قبل از رنگ آمیزی موها را دکلره کرده و سپس رنگ مورد نظر را مصرف نمایید.

– رنگ موها را بررسی کنید اگر طبیعی باشد رنگ پذیری راحت خواهد بود. ولی اگر موها با رنگ های تیره شیمیایی یا گیاهی رنگ شده باشد و شما بخواهید، موها را به رنگ شیمیایی درآورید، قبل از رنگ آمیزی باید با عمل دکاپاژ، رنگ شیمیایی یا گیاهی را پاک کرده سپس موها را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنید.

– قبل از رنگ آمیزی مو عمل مشاوره با مشتری را انجام دهید. بدین منظور ارتباط نزدیکی با مشتری برقرار نمایید. سوالاتی از مشتری بپرسید تا از سلیقه ی او اطلاع پیدا کنید. برای این که این کار راحت تر انجام پذیرد از عکس، ژورنال و کتاب های آموزشی کمک بگیرید و با در نظر گرفتن ظاهر مشتری و تجربیات خود را به مشتری کمک نمایید تا نتیجه ی مطلوب به دست آید.

 

لطفا نظر خود را در مورد این محصول با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

درباره ما              تماس با ما

          

مدیریت سایت: 09392827800

مشاوره و پیگیری: 00447941644438

ایمیل : hhomane@yahoo.com