ناخن مصنوعی (مدل Ps) رنگ قرمز براق
لطفا به این محصول امتیاز دهید
3 کاربر امتیاز دادند. جمع امتیاز ها : 5
دسته بندی: زیبایی ناخن                  909
کد: 0
وضعیت موجودی: موجود
45,000    تومان
توضیحات  

Psناخن مصنوعی 

دارای کیفیت جذب رنگ دلخواه مجدد

شامل ۲۴عدد ناخن مصنوعی بهمراه چسب مخصوص  

قابل شستشو و کیفیت برتر اروپا

فاقد هرگونه آلرژی و مواد حساس برای ناخن دست Ps ناخن مصنوعی 

ناخن مصنوعی از محصولات زیبایی  و ابزاری شبیه به ناخن طبیعی است که روی ناخن قرار می گیرد و شکل آن را عوض می کند. این ناخن ها جنس پلاستیکی، اکریلیکی و ژلی دارند و در مدل های ساده بی رنگ، طرح دار، رنگی و نگین دار موجود هستند.

این ناخن ها شکل های متنوعی دارند؛ بلند، کوتاه، مربعی، گرد، نوک تیز و …

ناخن های مصنوعی در بسته های چندتایی عرضه می شوند که هر بسته حداقل شامل پنج سایز ناخن مشابه با سایز ناخن های طبیعی دست است. ناخن های مصنوعی مناسب برای پا نیز وجود دارد. استفاده از این ناخن ها بسیار ساده است و در عرض چند دقیقه کوتاه می توان آن ها را با چسب روی ناخن قرار داد.

بعضی از این نوع ناخن ها به عنوان تیپ ناخن شناخته می شوند و مناسب برای کاشت ناخن در آرایشگاه ها هستند

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به لاک ناخن  را نیز مطالعه کنید و بهترین مدل های آن در بازار را مشاهده نمایید

 

ناخن مصنوعی چقدر دوام دارد؟

دوام و ماندگاری ناخن مصنوعی روی ناخن هایتان به عوامل مختلفی بستگی دارد؛

  • جنس ناخن مصنوعی
  • قدرت چسبانندگی چسب
  • در معرض آب و فشار قرار گرفتن

اگر محصول با کیفیت انتخاب کنید به مقدار کافی چسب بزنید و دستتان را زیاد در معرض آب و فشار قرار ندهید، ناخن مصنوعی تا دو هفته روی ناخنتان باقی می ماند و اگر جنس خوب و مقاومی داشته باشد، چند بار می توانید از آن استفاده کنید.

در واقع این مدل ناخن هم می تواند یک روزه و هم چند روزه باشد. اگر دوست دارید برای مهمانی یا یک قرار ملاقات خاص ناخن هایتان را زیبا کنید، می توانید به سراغ ناخن مصنوعی بروید

نحوه استفاده از ناخن مصنوعی

1- ناخن های طبیعی‌تان را کوتاه کنید. برای این که دوام ناخن مصنوعی بیشتر شود تا جایی که می توانید ناخن هایتان را با ناخن گیر کوتاه کنید.

2- ناخن هایتان را تمیز کنید. هیچ وقت ناخن مصنوعی را روی کاشت های قبلی نزنید. اگر لاک دارید و یا موادی روی ناخنتان است اول آن ها را از بین ببرید. دستتان را با آب و صابون بشویید و خوب خشک کنید.

3- ناخن های مصنوعی مناسب سایز ناخن هایتان را پیدا کنید و کنار بگذارید. وقتی این کار را انجام دهید با چسب خیس در دستتان دنبال ناخن مناسب نمی گردید و استرس هم نمی گیرید.

4- انگشت به انگشت جلو بروید و ناخن را بچسبانید. چسب را به سطح یک ناخن طبیعی دستتان بزنید. سپس ناخن مصنوعی را روی بستر ناخنتان قرار دهید و با انگشت دیگرتان به مدت 20 ثانیه آن را بفشارید.

5- مرحله اختیاری: اگر از ناخن مصنوعی ساده استفاده کردید، می توانید خودتان به آن طرح بدهید، لاک های مختلف بزنید و حتی با سوهان کوتاهی و بلندی آن را تنظیم کنید. اگر هم از ناخن های طرح دار استفاده می کنید دیگر نیازی به انجام این مرحله ندارید.

لطفا نظر خود را در مورد این محصول با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

درباره ما              تماس با ما

          

مدیریت سایت: 09392827800

مشاوره و پیگیری: 00447941644438

ایمیل : hhomane@yahoo.com